Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через перекидання поїзда на Львівщині пасажирські потяги затримують на дві години

Аварію обіцяють ліквідувати сьогодні вночі.

Масштабна аварія на залізниці. Вантажний потяг зійшов із рейок на Львівщині. Десять вагонів перекинулись і заблокували рух трьома коліями. Пасажирські поїзди почали пускати по єдиній уцілілій - у реверсному режимі. Усі вони рухалися зі значними затримками.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Там досі просто на залізничному полотні розкидані вагони, які фактично зім'яло у бляшанки. Це станція "Задвір'я". З рейок зійшло близько десяти вагонів вантажного потяга. Всього ж у поїзді було 50 вагонів. Правда, вони були порожні, потяг нічого не перевозив.

З машиністом усе гаразд, ніхто з людей не постраждав. Тут від самого ранку і досі працюють залізничники, спеціальна техніка намагається підняти вагони, щоб забрати їх із колії. Керуюча переїздом, яка бачила, все на власні очі, розповіла, як все це сталося:

"Було видно здалеку, курилося, я думала, розвал багажу, а то так сталося, як сталося. Один за одним, один на одного".

ВідеоНа Львівщині десять вагонів потяга перекинулись і заблокували рух трьома коліями

Вантажний потяг зійшов із рейок. Пасажирські поїзди почали пускати по єдиній уцілілій у реверсному режимі. Усі вони рухалися зі значними затримками. Деякі потяги спізнювалися на 20 хвилин, деякі ж зазнали змін в розкладі майже на дві години.

На Львівщині десять вагонів потяга перекинулись і заблокували рух трьома коліями

Чому сталася аварія, поки ніхто достеменно сказати не береться. Залізничники не роблять навіть припущень – кажуть, усе має з'ясувати комісія. Фахівці оглядатимуть, як сам потяг та вагони, так і стан залізничного полотна. Але зараз, мовляв, головне - ліквідувати аварію. Аби відновити звичайний рух поїздів.

Через цей інцидент виникла затримка із пасажирськими поїздами. Бо ж потяг зійшов з рейок на головній колії.

На Львівському вокзалі люди змушені чекати. Кажуть, деякі потяги спізнюються на 20 хвилин, деякі ж зазнали змін в розкладі майже на дві години.

Скільки ще часу підніматимуть вагони товарного потяга, точно невідомо. Залізничники кажуть, у кращому випадку сьогодні вночі завершать роботи. Або ж уже ближче до ранку.

А серед неофіційних версій причин аварії є ще й така - на колії могли орудувати крадії.

Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції