Через перекидання поїзда на Львівщині пасажирські потяги затримують на дві години

Аварію обіцяють ліквідувати сьогодні вночі.

Масштабна аварія на залізниці. Вантажний потяг зійшов із рейок на Львівщині. Десять вагонів перекинулись і заблокували рух трьома коліями. Пасажирські поїзди почали пускати по єдиній уцілілій - у реверсному режимі. Усі вони рухалися зі значними затримками.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Там досі просто на залізничному полотні розкидані вагони, які фактично зім'яло у бляшанки. Це станція "Задвір'я". З рейок зійшло близько десяти вагонів вантажного потяга. Всього ж у поїзді було 50 вагонів. Правда, вони були порожні, потяг нічого не перевозив.

З машиністом усе гаразд, ніхто з людей не постраждав. Тут від самого ранку і досі працюють залізничники, спеціальна техніка намагається підняти вагони, щоб забрати їх із колії. Керуюча переїздом, яка бачила, все на власні очі, розповіла, як все це сталося:

"Було видно здалеку, курилося, я думала, розвал багажу, а то так сталося, як сталося. Один за одним, один на одного".

ВідеоНа Львівщині десять вагонів потяга перекинулись і заблокували рух трьома коліями

Вантажний потяг зійшов із рейок. Пасажирські поїзди почали пускати по єдиній уцілілій у реверсному режимі. Усі вони рухалися зі значними затримками. Деякі потяги спізнювалися на 20 хвилин, деякі ж зазнали змін в розкладі майже на дві години.

На Львівщині десять вагонів потяга перекинулись і заблокували рух трьома коліями

Чому сталася аварія, поки ніхто достеменно сказати не береться. Залізничники не роблять навіть припущень – кажуть, усе має з'ясувати комісія. Фахівці оглядатимуть, як сам потяг та вагони, так і стан залізничного полотна. Але зараз, мовляв, головне - ліквідувати аварію. Аби відновити звичайний рух поїздів.

Через цей інцидент виникла затримка із пасажирськими поїздами. Бо ж потяг зійшов з рейок на головній колії.

На Львівському вокзалі люди змушені чекати. Кажуть, деякі потяги спізнюються на 20 хвилин, деякі ж зазнали змін в розкладі майже на дві години.

Скільки ще часу підніматимуть вагони товарного потяга, точно невідомо. Залізничники кажуть, у кращому випадку сьогодні вночі завершать роботи. Або ж уже ближче до ранку.

А серед неофіційних версій причин аварії є ще й така - на колії могли орудувати крадії.

Марічка Кужик

Залиште свій коментар