Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через постійні "фейли" Хюндаї можуть зняти з українських рейок

В "Укрзалізниці" ніяк не коментують постійні невдачі корейських потягів.

Пасажири швидкісного потяга знову поверталися зі столиці до Харкова без тепла і світла.

Як уточнює ТСН, другий день поспіль він зупиняється в одному місці – у районі станції Огульці, за кілька кілометрів від Харкова. Далі імпортний потяг сам не їде, його тягне вітчизняний локомотив зі швидкістю 50 км на годину.

За сорок кілометрів до Харкова Швидкісний "Хюндай" раптово зупиняється. Пасажири обурені:

"Ми такі гроші платимо, а їдемо без світла і без тепла", - жалкується одна з пасажирок.

"Я їхала вчора в цьому ж поїзді, і тоді була така ж точно проблема. Ми їхали без світла, ми їхали без тепла. Я зараз їду з температурою, тому що я вчора промерзла", - доповнює її інша.

Пасажирам повідомляють про технічні негаразди, просять не панікувати і прогнозують - потяг запізниться щонайменше на сорок хвилин. Провідники пояснюють технічні нюанси:

"У нас контактні мережі ще старих часів і норми досить таки застарілі. Нові потяги не зовсім ще можуть підлаштуватися під старі норми. Всі ці проблеми почалися тоді, як зима вдарила і на контактній мережі у нас лід по 2-3 см, - розповідає стюард потягу Ігнат Мудрий. - Освітлення салону, як і монітори, живиться від батареї. Ми зараз намагаємося зберегти хоча б мінімальну температуру в салоні і для цього маємо вимкнути світло. По-моєму краще їхати без світла, ніж у холодному потязі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черговий "епік фейл" Хюндая став зіркою інтернету

Майже півгодини в темряві і стюард повідомляє, що зараз у вагоні стане холодно, просить одягнути теплі речі.

На перон швидкісний "Хюндай" прибуває із запізненням на сорок хвилин. У книзі скарг повно зауважень від обурених пасажирів.

За останні два тижні потяги корейського виробництва зупинялися посеред дороги регулярно. Тиждень тому через це, а тоді була заблокована залізниця, усі потяги до Харкова приходили із запізненням. Чи планують щось міняти чи знімати "Хюндаї" на зимовий період – в "Укрзалізниці" коментувати відмовилися. Пообіцяли пояснити все на прес-конференції за кілька днів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції