Через ремонт доріг Київ очікує транспортний колапс: карта заторів

"Київавтодор" пообіцяв не ремонтувати дороги у години пік, особливо на вулицях з великою інтенсивністю руху.

До кінця травня всі основні траси і особливо центр Києва активно ремонтують шляховики, що провокує величезні затори по всьому місту. Найбільш страхітлива ситуація намічається в центрі.

За словами гендиректора "Київавтодору" Георгія Глінського, незручностей не уникнути, адже руйнувань дуже багато, починати все треба швидко і тільки нічними змінами з усім не впоратися:

"Але в години пік ми не працюємо. В основному намагаємося у вихідні та вночі, а в будні вдень - тільки на вулицях, де мала інтенсивність руху". Ремонт основних трас обіцяють закінчити до Дня Перемоги. "До 9 травня закінчимо дороги магістрального і районного значення. А до червня решту дрібниця зробимо", - сказав нам Глинський.

Втім, це лише латання дірок. Як сказав нам Глинський, на капремонт треба 8,5 млрд гривень, а цього року дадуть лише 101 млн. Хіба що нас врятують Євро-2012 і гроші з держбюджету. "До чемпіонату всі основні дороги будуть ідеальні", - упевнений Глинський.

Карта ремонту доріг
Сегодня

(12-18 квітня) Златоусівська, Ольжича, Саратовська, Старовокзальна, Татарська

(19-25 квітня) Берлінського, Гоголівська, Гончара, Довнар-Запольського, Дорогожицька, Лук'янівська площа, Пимоненко, Терещенківська

(26-30 квітня) Блюхера, Ванди Василевської, Грекова, Зоологічна, Коцюбинського, Кудрявський спуск, М. Житомирська, Пирогова, Вільгельма Піка, Ярославів Вал.

(1-9 травня) Леонтовича, Нагірна, Рейтарська, маршала Рибалко, Тургенівська, Андрющенко, Багговутівська.

(10-16 травня) Ежена Пот'є, Прорізна, Салютна, Костельна, Кудрявська, Мануїльського, Обсерваторна.

(17-23 травня) Лук'янівська, Оранжерейна, Паторжинського, Підгірна, Ставропольська, Старокиївська, Стрілецька, Стрітенська.

Читайте також:

"Укравтодор" підрахував, скільки потрібно грошей на ремонт доріг

За рік "Укравтодор" побудував 8 км доріг за мільярд гривень

У Києві відремонтують дороги, по яким їздять високопосадовці

Янукович про дороги до Євро-2012: Україну мають пересікати за 14 годин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: