Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За рік російськомовні школи переведуть на українську мову - міністерка освіти

Школи мов європейських меншин перейдуть на нові правила за чотири роки.

Уже від наступного навчального року, від 2020-го, російськомовні школи в Україні переведуть на викладання українською мовою. А школи національних меншин, що відносяться до країн Євросоюзу, - від 2023 року.

Про це в ефірі "Прямого" сказала міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

"Російськомовні школи ще є, проте від вересня 2020 року такі школи переходять на українську мову навчання. Школи мов меншин, які належать до мов Європейського Союзу, - від вересня 2023 року. Власне і тих, і тих ми маємо до цього переходу підготувати. Проте в цих школах, які переважно навчатимуться українською мовою, все одно зберігатиметься можливість вивчати свій предмет - рідну мову рідною мовою", - сказала Новосад.

Нагадаємо, такі зміни передбачені раніше ухваленим законом про освіту. Також від 16 липня цього року почав діяти закон, який визначає українську єдиною державною мовою в Україні.

Раніше повідомлялося, що міністерка освіти Ганна Новосад збирається продовжити реформу системи освіти, розпочату попередниками, а в її пріоритетах – дошкільне навчання та адаптація до світу, що швидко змінюється.

Відео У студії "Сніданку" – новий Міністр освіти і науки України Ганна Новосад

Наймолодша міністр в Україні! Ще шість років тому Ганна Новосад була студенткою, а вже сьогодні – сама стала головною чиновницею в системі освіти і науки! Сьогодні Ганна - гостя нашої студії, дивіться.

У студії "Сніданку" – новий Міністр освіти і науки України Ганна Новосад

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції