Через сильні морози Західну Україну затопить

Через значне зниження температури на річках західних та північних областей України 14-18 лютого очікується посилення льодоутворення та підйом рівнів води на річках. МНС оголосило штормове попередження.

Через підйом рівнів води на річках Західної України, спровокований сильним похолоднішанням, рятувальники оголосили штормове попередження.

Про це повідомили у прес-центрі МНС України.

"Внаслідок значного похолодання на річках західних та північних областей України 14-18 лютого очікується посилення льодоутворення, шугохід, встановлення льодоставу, можливе формування зажорів з підйомом рівнів води над поточними", – зазначено в повідомлені.

Окрім того, на річках басейну Прип'яті (Волинська, Рівненська обл.) на 0,1 - 0,3 м, тут рівні води будуть утримуватись на високих позначках з подальшим затопленням заплав, сільгоспугідь та перевищенням позначок часткового затоплення будiвель, господарських об'єктів в окремих населених пунктах у Волинській та Рівненській областях.

Також на річках басейну Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька обл.), басейну Захiдного Бугу, річках басейну Прип'яті (Тернопiльська, Хмельницька, Житомирська обл.) на 0,1-0,5 м.

За повідомленням МНС, також рівень води підніметься на 0,5-1,5м в річці Дністер на дiлянцi Галич – верхів'я Днiстровського водосховища.

Читайте також:

Ельба вийшла з берегів і затопила прибережні міста

В Україну йдуть 30-градусні морози

На Волині нашестя бобрів, які гризуть дамби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: