Через смерть дітей у Ніжині ГПУ перевірить усі інтернати країни

ГПУ доручила провести перевірку всіх інтернатів для людей з недоліками розвитку після того, як в Ніженському інтернаті померли п’ятеро людей від невідомої інфекції.  

Генеральна прокуратура доручила органам прокуратури перевірити дотримання законодавства щодо умов утримання вихованців інтернатів для осіб з недоліками розвитку.

Ця перевірка була призначена у зв'язку з фактом смерті 5 вихованців Ніжинського дитбудинку-інтернату в Чернігівській області.

Перебіг проведення перевірок перебуває під контролем Генпрокуратури.

Нагадаємо, з 7 по 11 серпня в Ніжинському інтернаті померли чотири дитини і один дорослий. За попередніми даними, у них була вірусна інфекція з екзантемою (висипом), диференційована з герпетичної.

В інтернаті продовжують госпіталізувати дітей та дорослих. Станом на 7:00 понеділка в реанімаційному і інфекційному відділеннях перебувають на лікуванні 13 осіб (9 дітей та чотири дорослих).

За даними МНС, стан їхнього здоров'я задовільний. На місці події продовжує роботу комісія Міністерства охорони здоров'я.

Слідство у справі смерті дітей в розглядає три основні версії трагедії: спеку в приміщеннях, харчове отруєння та вірусну інфекцію.

Читайте також:

Госпіталізовані ще два вихованці Ніжинського інтернату

У Ніжинському інтернаті з невідомою інфекцією госпіталізовано вже 17 людей

Смерть дітей в інтернаті Ніжина: оприлюднені перші версії трагедії

ГПУ взяла під контроль слідство у справі загибелі дітей у Ніжинському інтернаті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: