Через смерть шістьох людей на Львівщині оголошено карантин

У Львівській області з'явилися нові жертви невідомого захворювання, у зв'язку з чим місцева влада оголосила карантин.

Кількість людей, померлих від пневмонії, викликаної невідомим вірусом, у Львівській області, сягнула шести.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Львівщини Роман Павлів. За його словами, остаточні результати аналізів померлих будуть відомі за 2-3 тижні.

Таким чином, кількість жертв вірусної пневмонії в західноукраїнських областях сягнула 26-ти. У Тернопільській області померли 12 людей, в Івано-Франківській - шість, у Рівненській - дві людини.

На Львівщині ж у зв'язку з перевищенням епідеміологічного порогу захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання з четверга, 29 жовтня, було оголошено карантин у дитячих садках та школах.

Голова Львівської облдержадміністрації Микола Кміть дав вказівку своєму заступнику Ігорю Держку підготувати розпорядження про оголошення карантину також у всіх вищих навчальних закладах області.

За інформацією компетентних джерел, минулої доби, 28 жовтня, у місті Червонограді помер 31-річний чоловік, в якого попередньо діагностували пневмонію, аналогічний випадок стався цієї ночі в Дрогобичі. Обоє хворих звернулися до медиків з першими ознаками захворювання.

Також джерело повідомило, що у Львівській обласній клінічній лікарні трьох вагітних жінок, в яких було діагностовано пневмонію, перевели в реанімаційне відділення.

Головний лікар обласної клінічної лікарні Олександр Лемішко заявив, що вагітних жінок було переведено не в реанімаційне відділення, а "в окремий корпус лікарні у палати інтенсивної терапії". За його словами, це зроблено для того, щоб ізолювати хворих жінок від інших вагітних та породіль.

"У всіх трьох вагітних діагностовано пневмонію, однак остаточно про це можна буде говорити, коли будуть готові результати бактеріологічних посівів", - зазначив Лемішко.

Нагадаємо, згідно висновків Всесвітньої організації охорони здоров'я, вірусна пневмонія може бути наслідком свинячого грипу А (H1N1).

В той же час українське Міністерство охорони здоров'я спростувало чутки про епідемію цього грипу в Україні. Що викликало спалах вірусної пневмонії, зараз з'ясовують спеціалісти.

Читайте також:

На Рівненщині від епідемії ГРВІ померли дві людини

Свинячий грип може спричиняти вірусну пневмонію

Від епідемії пневмонії найбільше постраждали вагітні та працездатні люди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: