Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через смерть Вербицького, який замерз насмерть після тортур, плачуть навіть чоловіки-альпіністи

У містах на Заході України скасовані всі розважальні заходи, на приспущених державних прапорах - траурні стрічки.

Влада Львова першою оголосила день жалоби, щойно з'явилася інформація про перших убитих, тоді ще не було відомо, що серед жертв буде і їхній земляк - відомий у місті науковець Юрій Вербицький, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Друзі та родичі Юрія Вербицького не тямляться від горя. Чоловіка викрали вночі з лікарні разом з іншим активістом Євромайдану, а за добу після знущань його знайшли неживим. Знайомі вважають, що особливу ненависть у катів викликало, те, що Юрій - зі Львова. Вони особливо жорстоко його били.

У сейсмостанції, де працював Юрій, кажуть, що він узяв відпустку за власний рахунок і поїхав морально підтримати Майдан. Виходив переважно уночі, коли було найменше людей. Там пробув тиждень, тепер додому повертається в домовині.

Чоловік мав перший розряд з альпінізму, він долав маршрути найвищої категорії складності на Кавказі. Він був безстрашний і терплячий до фізичного болю, його ніщо не могло зламати.

У альпіністському клубі, де займався Юрій, - фото убитого і лампадка. Тут нині плачуть навіть чоловіки.

ВідеоБлизькі загиблого Юрія Вербицького в шоці від звірячого вбивства

Учора пізно увечері Юрія мали привезти до Львова. Організацію похорону взяла на себе Львівська міська рада. У загиблого залишилася дружина і донька.

Нагадаємо, що викрадений євроактивіст, знайдений мертвим під Борисполем, помер від переохолодження

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції