Через снігові замети в семи областях обмежили рух на дорогах

Через снігові замети в семи областях обмежили рух на дорогах

Маріуполь у снігових заметах. Подібна ситуація сьогодні склалася на дорогах семи областей / Фото: 0629.com.ua

ДАІ закликає водіїв утриматися від поїздок.

Через сильні снігопади в семи областях України на окремих шляхах заблокований або утруднений рух транспорту. Державтоінспекція оприлюднила список цих доріг, де діють обмеження у дорожньому русі.

У Волинській області обмежено рух транспортних засобів на автодорозі Т-03-05 Нововолинськ - Іваничі - Павлівка – Локачі, 24 – 42 км (на ділянці від с-ща Павлівка Іваничівського району до с-ща Локачі Локачинського району). Утруднений рух на місцевих дорогах по територіях Володимир-Волинського, Горохівського, Іваничівського, Локачинського, Рожищенського та Турійського районів області.

У Донецькій області заборонено або частково обмежено рух транспортних засобів на автодорогах Т-05-23 "від /Н-20/ – Кременівка – Ялта, 0 – 62 км (Володарський та Першотравневий райони від примикання до автодороги Н-20 до с-ща Ялта); Т-05-08 "Донецька – Новоазовськ – Седове", 13 – 127 км (Старобешівський, Тельманівський та Новоазовський райони від межі м. Донецька до с-ща Сєдове); Т-08-03 "Запоріжжя – Маріуполь", 177 – 207 км (Володарський та Першотравневий райони від межі Запорізької області до с-ща Володарське).

У Запорізькій області закритий рух на автомобільних дорогах Т 08-15, Оріхів-Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ, 45-130 км (Пологівський, Куйбишевський та Бердянський райони); Т 08-19, Куйбишеве-Камиш Зоря-до М-14, 10-51 км (Куйбишевський та Бердянський райони).

В Івано-Франківській області закрито рух на автодорогах Р-20 Снятин – Тязів, 0 – 79 км (від м. Снятин, м. Городенка, с. Незвисько, с. Озеряни, с. Клубівці); Р-24 Татарів – Кам'янець-Подільський – 141 - 172  (с. Сороки, с. Вербівці, с. Чернятин, м. Городенка, с. Котиківка) до межі Тернопільської області.

У Миколаївській області закрито руху на автодорозі Т-1510 Р-06-Арбузинка-Єланець-Нова Одеса, 72-113 км, по території Єланецького та Новодеського районів.

У Хмельницькій області закрито рух на автодорозі Т-23-12 Гусятин – Городок, 8 – 15 км.

У Чернівецькій області обмежено рух транспортних засобів на автомобільній дорозі Т-2602 Чернівці–Заставна–/М-19/", 6–14 км на ділянці м.Чернівці–с.Васловівці Заставнівського р-ну. Відсутній проїзд до населених пунктів с.Шубранець, с.Задубрівка та с.Васловівці Заставнівського р-ну.

Зазначимо, Укргідрометцентр прогнозує підвищення температури до +8 тепла.

Повʼязані теми:

Наступна публікація