Через спеку в Міноборони занепокоїлися про склади боєприпасів

Узв'язку з різким підвищенням пожежонебезпеки на території України особливу увагу приділено об'єктам зберігання боєприпасів, зброї і військової техніки.

Міністерство оборони посилює контроль на всіх об'єктах Збройних Сил у зв'язку з різким підвищенням пожежонебезпеки на території України, повідомив співробітник прес-служби військового відомства Костянтин Саділов.

За його словами, особливу увагу приділено об'єктам зберігання боєприпасів, зброї і військової техніки.

Зокрема, на військових об'єктах в постійному режимі проводяться заняття зі штатними пожежними розрахунками, перевіряється готовність пожежної техніки, а також заповненість спецрезервуарів водою.

"Також відслідковується ситуація щодо можливого виникнення осередків займання навколо військових об'єктів, організовано взаємодію з регіональними підрозділами МНС", - повідомили в Міноборони.

Нагадаємо, за даними синоптиків, 3-6 серпня в Україні, крім західних областей, очікується сильна спека (35 ... 39 градусів), у східних, а також у Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях та місцями у степовій частині Криму очікується 40 ... 42 градуси.

Крім того, 3-4 серпня очікується високий (четвертого класу) і надзвичайний (п'ятого класу) рівень пожежної небезпеки; 5-6 серпня переважно надзвичайна (п'ятого класу) пожежна небезпека.

Читайте також:

Гідрометцентр: над Україною поширюється невідома хмара

МНС визнало, що торф'яники під Києвом таки горять

МНС пояснило дим над Києвом лісовими пожежами в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: