"Через страх" на Прикарпатті зіпсували майже пів тисячі доз вакцини проти COVID-19

"Через страх" на Прикарпатті зіпсували майже пів тисячі доз вакцини проти COVID-19

Фото: УНІАН

Як стверджує чиновник, це сталося через те, що у флаконах з CoviShield немає градуювання.

В Івано-Франківській області з початку кампанії з вакцинації зіпсували майже 500 доз препарату CoviShield.

Про це в середу, 21 квітня, заявив заступник директора департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА Володимир Дзьомбак в ефірі одного із каналів, поінформував "Корреспондент".

Від початку вакцинації на Прикарпатті втратили 492 дози, або 84% з всіх втрачених доз в Україні, тоді як Львівська область, наприклад, втратила всього 17 доз.

Як стверджує чиновник, це сталося через те, що у флаконах з CoviShield немає градуювання, і медики не використовували залишену дозу у флаконі, оскільки думали, що вона менша від інших.

"Мобільні бригади, які проводять вакцинацію, вони досить переживали, набираючи в шприц дозу, щоб це була повноцінна доза для того, щоб не знизити дозу і ефект від вакцинації. Зараз додатково проведено навчання... Це питання вже закрите", - сказав Дзьомбак.

"І через страх, що буде введена не та доза, то вийшло так, що - залишалося у флаконі. Найбільше переживалося, щоб ці дози не були комусь передані. Тут ніяких зловживань немає", - підсумував чиновник.

Нагадаємо, що станом на 21 квітня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 477 833 особи. 

Також в Україні зареєстрували вакцину AstraZeneca, яка виробляється в Республіці Корея (SK Bioscience Co. Ltd) і має торговельну назву AstraZeneca-SKBio. Саме цей препарат найближчими днями ми отримаємо в межах ініціативи COVAX.

Як та коли українці зможуть отримати другу дозу вакцини “Ковішилд” — COVID-дайджест

Як та коли українці зможуть отримати другу дозу вакцини “Ковішилд” — COVID-дайджест

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація