Через тестування-2010 зняли главу Центру оцінювання якості освіти

За словами заступника міністра культури, до керівника Центру було багато питань, пов'язаних з організацією тестування-2010, зокрема, було багато скарг на тести з англійської мови.

 Розпорядженням Кабміну директором Центру оцінювання якості освіти замість Ігоря Лікарчука призначена Ірина Зайцева, яка до цих пір займала пост заступника міністра освіти. Про це пише "Сегодня".

"До керівника Центру було багато питань, пов'язаних з організацією тестування-2010, зокрема, було багато скарг на тести з англійської мови", - зазначив заступник міністра освіти Євген Сулима.

У той же час сам Лікарчук повідомив, що давно очікував на звільнення.

"Я робив все для того, щоб не дати зруйнувати систему тестування. А на це спрямовано безліч кроків Міносвіти протягом року: введення середнього балу атестата, 20-бальна надбавка за навчання на підготовчих курсах... Я це все підтримувати не міг, виступав і буду виступати проти", - зазначив Лікарчук.

Новий глава Центру, Ірина Зайцева, запевнила, що у планах відомства наразі тільки одне: щоб тестування пройшло максимально зручно для всіх і права випускників були дотримані.

Нагадаємо, пункти реєстрації на чергове зовнішнє тестування відкрилися в Україні 3 січня.

Абітурієнт може зареєструватися максимум на п'ять предметів. Однак перереєструватися (тобто вибирати інші предмети) можна безліч разів.

Читайте також:

Міністерство освіти не має грошей на конверти для тестування

Табачник підвищив плату за пробне тестування

Табачник уточнив, за які тести доведеться платити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: