Через Тимошенко нащадок Франка відкликав підпис під листом опозиції до Януковича

Коли Рональд Франко дізнався, що за листом української інтелігенції стоїть Юлія Тимошенко, категорично відмовився від свого підпису.

Рональд Франко (прямий нащадок відомого українського письменника і громадського діяча Івана Франка) відкликає свій підпис під листом, ініційованим координатором Народного комітету захисту України Дмитром Павличком.

"Я щиро вірю, що ініціатори цього колективного листа не пов'язані ні з якою політичною партією. Але коли дізнався, що за листом української інтелігенції стоїть Юлія Тимошенко, то я категорично відмовляюся від свого підпису", - сказав він.

Крім того, Франко зазначив, що йому шкода, що він виявився втягнутим у "політичну авантюру".

За його словами, він не знав, що за цим листом, під яким збирають підписи відомих українців, приховані політичні наміри однієї з опозиційних сил, "яку очолює Юлія Тимошенко". "Я не знав, що лист буде використовувати Тимошенко під час виборчої кампанії", - додав він.

13 вересня на офіційному сайті комітету було оприлюднено відкритий лист Президенту Віктору Януковичу, в якому зазначено, що з початку його президентської каденції в Україні відбуваються наступи на незалежні ЗМІ і свободу слова.

"Ваша політика дволика і нечесна ... Ви і ваша команда, підкупивши частину виборців обіцянками швидкого поліпшення добробуту громадян, виявилися нездатними запропонувати суспільству осмислену соціально-орієнтовану економічну політику, яка б ефективно захищала все суспільство", - йдеться в листі.

Народний комітет захисту України також критикує нинішнього Главу держави за реформування судової системи, підписання "харківських угод", проголошення позаблокового статусу України.

Під відкритим листом Януковичу підписалися громадські та політичні діячі, а також письменники і поети, зокрема, Дмитро Павличко, Юрій Мушкетик, Левко Лук'яненко, В'ячеслав Брюховецький, Василь Шкляр, Борис Тарасюк.

Раніше свої підписи під документом відмовилися ставити Степан Хмара і Дмитро Стус.

Народний комітет захисту України було створено 10 травня 2010 року. Від імені "Батьківщини" установчий акт підписала Тимошенко.

Читайте також:

Азаров: за два роки від опозиції в Україні нічого не залишиться

БЮТ - Литвину: налякали їжака голою дупою

Янукович пригрозив опозиції повідбивати руки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: