Через Тимошенко розколовся НРУ

Харківська обласна організація Народного руху України через підтримку Ющенка, а не Тимошенко вийшла зі складу Руху.

Харківська обласна організація Народного руху України вийшла зі складу Руху.

Як повідомили у прес-службі ХОО НРУ, рішення про це було ухвалене 13 листопада на позачерговому засідання проводу облорганізації, який розглядав питання "Про поточну ситуацію в Харківській обласній організації НРУ".

За інформацією прес-служби, в ході обговорення, зокрема, зазначалося, що "центральне керівництво Руху не дослухалося до думок, викладених в ухвалі попереднього розширеного проводу ХОО НРУ від 1 листопада щодо відмови підтримки Рухом кандидатом у президенти Юлії Тимошенко на користь Віктора Ющенка. Натомість керівництво партії продовжує згубну політику щодо переорієнтації Народного Руху України з національно-демократичних засад на суто меркантильні та ліво-популістські засади на користь БЮТу та ВО "Батьківщина".

В результаті обговорення провід Харківської облорганізації НРУ, як представницький керівний орган "рухівців" Харківщини, "прийняв ухвалу про вихід Харківської обласної організації НРУ з Народного Руху України", сказано у повідомленні.

У прес-службі також зауважили, що 14 листопада голова Харківської обласної організації НРУ Анатолій Семенченко склав із себе повноваження голови організації і вийшов з лав Народного Руху України. Таку заяву Семенченко, який понад 15 років був незмінним головою цієї організації, направив до Центрального проводу НРУ.

Аналогічні заяви про вихід з лав Народного Руху України також зробили більшість членів проводу ХОО НРУ, які напередодні на позачерговому засіданні проводу проголосували за вихід Харківської обласної організації НРУ з Народного Руху України.

Читайте також:

НРУ не збирається виходити з коаліції

Блоку НУ-НС на виборах не буде

Кириленко каже, що НУ-НСу більше нема

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: