Через тиск Росії одна країна відмовилась від участі у Кримській платформі, - Данілов

Через тиск Росії одна країна відмовилась від участі у Кримській платформі, - Данілов

Фото: УНІАН

Для РФ проведення Кримської платформи - це велика поразка.

Росія тисне на країни світу, щоб ті не брали участі в Кримській платформі. Через це одна держава відмовилась взяти участь у заходах. 

Про це 20 серпня під час брифінгу сказав секретар РНБО Олексій Данілов. 

"Те, що стосується впливу РФ на проведення Кримської платформи та загалом на нашу країну, це всім відомо. Ми мали звіт міністра закордонних справ Кулеби і ми чітко усвідомлюємо, що відбувається. Для РФ проведення Кримської платформи - це велика поразка. А тому вони робили, роблять і я думаю, що будуть робити, все, що від них залежить, щоб менше гостей приїхало в нашу країну для того, щоб спільно з нами розвивати це дуже важливе для питання. Бо до цього часу питання Криму відходило на другий план і воно не було на перших шпальтах. Ми ж вважаємо, що це буде дуже потужний поштовх для розуміння того, чий Крим", - наголосив Данілов. 

Секретар РНБО також додав, що Росія активно тисне на держави, щоб ті не їхали на Кримську платформу. 

"Крім міністра закордонних справ була доповідь наших розвідок і повірте, Росія працює по всьому світу для того, щоб завадити Україні провести цей захід. Я можу сказати, що є принаймні одна країна, яка під тиском РФ в останній момент відмовилась від участі у заходах", - сказав Данілов. 

Нагадаємо, Кулеба оголосив повний склад учасників Кримської платформи

"Кримська платформа": на кого чекає президент і про що говоритимуть на саміті

"Кримська платформа": на кого чекає президент і про що говоритимуть на саміті

Повʼязані теми:

Наступна публікація