Через тиждень в Україну приїде заступник Обами

Під час візиту планується обговорити питання двосторонньої співпраці, пожвавлення політичного діалогу, питання торгово-економічних взаємин.

Віце-президент США Джозеф Байден відвідає Україну з робочим візитом 20-22 липня 2009 р. Про це повідомив сьогодні під час засідання прес-клубу заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв.

За його словами, Байден проведе зустріч з президентом Віктором Ющенком, прем"єр-міністром Юлією Тимошенко. Також планується виступ Байдена перед представниками американських та українських ділових кіл.

За його словами, під час візиту планується обговорити питання двосторонньої співпраці, пожвавлення політичного діалогу, питання торгово-економічних взаємин, зміцнення енергетичної безпеки України, питання регіональної безпеки і взаємодії на міжнародній арені.
Єлісєєв зазначив, що українська сторона очікує, що під час візиту будуть надані остаточні сигнали, що США підтримує курс України на євроатлантичну інтеграцію. "Ми очікуємо, що США підтримають імплементацію річної національної програми (підготовки до вступу в НАТО)", - сказав він.

Прес-секретар президента Ірина Ванникова повідомила, що візит в Україну віце-президента США Джозефа Байдена є стратегічно важливий для подальшого розвитку відносин України та США.

"Візит відіграє важливе значення для розвитку двостороннього політичного діалогу та україно-американського стратегічного партнерства, для продовження реалізації домовленостей з попередньою американською адміністрацією. Зокрема, зафіксованих у хартії Україна-США про стратегічне партнерство від 19 грудня 2008 р.", - наголосила Ванникова.

За словами Ванникової, візит віце-президента США відкриває можливості для конкретних кроків у забезпеченні національної безпеки України і поглибленні співробітництва в різних сферах між країнами, зокрема енергетики, підтримці євроатлантичної інтеграції України та оборони.

Читайте також:

Обама готовий поступитися Москві і відкласти вступ України в НАТО

Ющенко боїться, що Україна стане "розмінною монетою" Путіна і Обами

США будуть впливати на президентські вибори в Україні

США пришлють "газового посланця", щоб помирити Київ та Москву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: