Через три дні НСНУ обіцяє розвалити уряд і коаліцію

"Нашоукраїнці" вважають, що, відкликавши своїх міністрів, вони лише полегшать завдання Юлії Тимошенко вести "політику порожніх крісел" в уряді.

На з'їзді, який відбудеться 27 червня, НСНУ може прийняти рішення про вихід з коаліції і відкликати своїх міністрів зі складу уряду. Про це заявила народний депутат, член президії "Нашої України" Ксенія Ляпіна.

"Таке рішення повинна ухвалити також фракція "Наша Україна" і природно, що після цього потрібно буде відкликати наших міністрів з уряду", - сказала вона.

"Ця коаліція вже давно стала прикриттям для переговорів БЮТ і ПР і не виконує своїх законотворчих функцій. Тому її існування потрібно припинити", - підкреслила народний депутат.

Щодо ж того, коли і як саме потрібно відкликати міністрів, Ляпіна відзначила: "Було б природним відкликати міністрів після виходу з коаліції. Проте з іншого боку, ми бачимо, що уряд перетворюється на уряд порожніх крісел, де Тимошенко прагне одноосібно правити і не поспішає призначати нових міністрів".

"Відкликавши наших представників з уряду, ми тільки спростимо їй завдання. Тому з питанням часу і механізму відкликання міністрів-нашоукраїнців потрібно визначитися окремо", - додала народний депутат.

Нагадаємо, вчора, 23 червня ВР проголосувала за відставку міністра транспорту і зв'язку Йосипа Вінського – він став другим міністром-бютівцем, який зі скандалом покинув уряд (першим був міністр фінансів Віктор Пинзеник, який звільнився у лютому через незгоду з політикою уряду).

На початку червня Рада звільнила давнього опонента Юлії Тимошенко - міністра оборони Юрія Єханурова.

У березні уряд покинув "пропрезидентський" міністр закордонних справ Володимир Огризко.

Усі згадані міністерські крісла досі залишаються вакантними.

Крім того, спікер Володимир Литвин повідомив, що в парламенті зареєстровано шість проектів постанов про звільнення членів уряду. Зокрема, мова йде про міністра юстиції Миколи Оніщука, міністра освіти і науки Івана Вакарчука, міністра культури і туризму Василя Вовкуна, міністра промислової політики Володимира Новицького, міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, а також міністра охорони здоров'я Василя Князевича.

Всі ці міністри (крім Новицького та Луценка) вважаються лояльними до президента Віктора Ющенка.

Читайте також:

Рада готується звільнити ще шістьох міністрів

Єханурова звільнили з посади міністра оборони

Вінського остаточно звільнили з посади міністра

Партія регіонів вимагає вигнати Вакарчука за "руйнування освіти"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: