Через Вакарчука й Луценка Раду заблокували вдруге

Регіонали вимагають відставки міністрів через націоналізм і алкоголізм відповідно.

Партія регіонів вдруге заблокувала трибуну Верховної ради, оскільки вимагає включити в "кадровий пакет" звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і міністра освіти і науки Івана Вакарчука.

Про це на брифінгу заявив заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов. "Що стосується кадрових питань, то ми вивісили свої вимоги в гаслах, які розвішені в сесійному залі. Ми наполягаємо, щоб з уряду були виключені алкоголіки і націоналісти. І далі - право уряду формувати Кабінет міністрів", - сказав Єфремов.

За словами Єфремова, Партія регіонів також не задоволена тим, що уряд серед інших хоче звільнити міністра вугільної промисловості Віктора Полтавця, незаважаючи на його професійну роботу.

Регіонал підкреслив, що не вірить словам прем’єра, ніби Полтавець сам звернувся з проханням звільнити його за станом здоров’я. "В умовах тиску, який здійснюється на цю людини, будь-яка нормальна та порядна людина напише заяву. Будь-якого спеціаліста можна загнати, тим більше, якщо він чесний, у такий кут, з якого він якомога скоріше захоче вийти", - наголосив він.

На репліку про те, що прем’єр Юлія Тимошенко раніше запропонувала "регіоналам" ставити на голосування свої ініціативи щодо звільнення міністрів, тому мотиви блокування залишаються незрозумілими, Єфремов зазначив, що Тимошенко "чудово знала", що відповідні пропозиції не наберуть достатньої кількості голосів.

Як відомо, сьогодні Верховна рада мала розглянути урядові кадрові пропозиції.

Читайте також:

Верховну раду розблоковано

Тимошенко прийшла у Верховну раду

Верховна рада хоче скоротити президентську кампанію

Ющенко розпустить Раду, якщо побачить "параліч влади"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: