Через вибори випускні в школах перенесуть

На місяць раніше, ніж в минулому році, святкуватимуть 11-класники закінчення школи, а далі здаватимуть ЗНО.

Стало відомо, що 11-класники будуть святкувати закінчення навчання в школі до початку тестування - в останніх числах травня, а не, як було в минулому році, в кінці червня.

Розраховували, що вручення атестатів про закінчення школи відбудеться 31 травня, проте урочистості в школах вирішили перенести через проведення 30 травня виборів до місцевих рад.

"У кожній школі з 1 по 18 травня проходитимуть підсумкові контрольні роботи. Офіційним закінченням навчального року стане 27 травня", - пояснила прес-секретар в Міністерстві освіти і науки Олена Халимон.

Днем останніх дзвінків стане 28 травня. А для того щоб випускні не змогли перешкодити виборчому процесу, їх вирішили перенести на 29 травня.

"Ми плануємо наступного тижня відправити в усі українські загальноосвітні школи рекомендацію міністерства про терміни проведення перечислених заходів", - сказала Халимон.

Практично відразу після балу, випускники, які виявили бажання продовжити навчання у вищих навчальних закладах, будуть здавати ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання).

Проведення першого ЗНО випадає на 2 червня.

Нагадаємо, у 2010 році скасовано іспити в школах - випускники 11 класів замість державної підсумкової атестації писатимуть шкільні контрольні роботи.

Випускники 11 класів писатимуть шкільні контрольні роботи з трьох предметів: обов'язково – з української мови (переказ), з математики або історії України, а також з профільного предмету чи предмету на вибір учня.

Читайте також:

Рада відмовилася узаконити зовнішнє незалежне оцінювання

У школах скасували випускні іспити

В Україні розпочалася реєстрація на зовнішнє тестування-2010

Більшість абітурієнтів можуть позбавити позаконкурсного вступу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: