Через відсутність ліків від грипу в Києві закрили 19 аптек

СБУ починає закривати аптеки у столиці, а податківці вже виписали фармацевтам штрафів за порушення на суму 6,5 мільйона гривень.

Служба безпеки закрила 19 аптек у Києві, в яких не було набору ліків, необхідного для боротьби з епідемією грипу.

Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я Василь  Лазоришинець. "СБУ було закрито 19 аптек у Києві, у яких не було того набору ліків, які рекомендовані МОЗ", - сказав урядовець.

Що буде надалі з цими аптеками і коли вони зможуть відкритися знову Лазоришинець не повідомив.

Разом із тим, голова Державної податкової адміністрації  Сергій Буряк заявив, що при перевірці органами ДПА фармпідприємств і аптек було виявлено порушення, що спричинять штрафи в розмірі 6,5 мільйона гривень.

"На сьогодні ми перевірили низку підприємств і зафіксували за ці два дні 1 тисячу 872 порушення по розрахунках готівкою, що спричинить штрафи мінімум на 6,5 мільйона гривен", - сказав Буряк.

Також він повідомив про створення оперативної групи в кожній області України, що складається з "фахівців з аудиту, з касової дисципліни та співробітників податкової міліції".

За його словами, ця група розробила дорожню карту реагування на завищення цін в аптечних мережах; завищення цін на препарати, необхідні для лікування і профілактики грипу, ціни на які регулює уряд; контролю за наявністю таких препаратів.

Нагадаємо, задля боротьби зі зловживаннями, пов'язаними з епідемією грипу, міліція почала перевірку українських аптек.

Для боротьби з епідемією до України було завезено 300 тисяч доз препарату "Таміфлю". Його будуть розповсюджувати безкоштовно і виключно через лікарні.

Читайте також:

В Україну надійшов препарат "Таміфлю": Тимошенко обіцяє ще 300 тис. доз

МОЗ: в Україні від свинячого грипу померли 67 людей

Через епідемію грипу міліція почала перевірку аптек

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: