Через високу захворюваність на коронавірус Україна потрапила до "червоної зони"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Громадяни, які приїжджають із країн «червоної зони» в Україну мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись застосунком "Дій вдома". Із "зелених країн" - безперешкодно за наявності страхового полісу.

Україну занесли до "червоної зони" через показники захворюваності на COVID-19, який становить вище 40 випадків на добу на 100 тисяч населення.

Про це повідомляє у Facebook Державне агентство розвитку туризму.

"Україна потрапила до «червоної зони», тому що показник захворювання на COVID-19 становить вище 40 випадків на добу на 100 тисяч населення. Польща, Єгипет, Туреччина, Болгарія поки залишаються у "зеленій зоні", - йдеться у повідомленні.

ℹ️Оновлено список країн «зеленої» та «червоної зони» станом на 22 червня. Україна потрапила до «червоної зони», тому...

Опубліковано Державне агентство розвитку туризму України Вівторок, 23 червня 2020 р.

"Громадяни, які приїжджають з країн «червоної зони» в Україну мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком "Дій вдома". Із "зелених країн" - безперешкодно за наявності страхового полісу", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що загалом в Україні виявили 38 074 випадки коронавірусу. Від початку пандемії померло 1035 людей. За останню добу зафіксували 833 нових випадки. Кількість одужалих сягнула вже 16 956. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції