Через виступ Януковича Києву загрожує транспортний колапс

Центр Києва перед зверненням президента до народу України перекриють. Наразі біля палацу "Україна" збираються працівники міліції.

У зв'язку з виголошенням послання до народу президентом Віктором Януковичем, поблизу палацу "Україна" у Києві буде обмежено рух транспорту та пішоходів.

В Управлінні державної охорони (УДО) нагадали, що у четвер о 16.00 в палаці "Україна" відбудеться зібрання з нагоди виголошення Януковичем послання до українського народу, у зв'язку з чим з 15 години буде обмежуватись рух автотранспорту та пішоходів.

"Управління державної охорони просить киян та гостей столиці з розумінням поставитись до незручностей з тимчасовим обмеженням руху транспортних засобів та пішоходів при здійсненні заходів із забезпечення безпеки посадових осіб щодо яких здійснюється охорона", - наголошують в УДО.

Крім того, поблизу палацу "Україна" також розчищаються рекламні площі.

Наразі біля палацу "України" перебуває багато працівників міліції.

Нагадаємо, 3 червня о 16.00 в палаці "Україна" відбудеться зібрання з нагоди виголошення президентом Віктором Януковичем послання до українського народу.

Очікується, що Янукович оприлюднить концепцію реформування України. Глава держави повідомляв, що завданням цих реформ є підвищення якості життя громадян і якості соціальних послуг, для чого, на його думку, потрібно забезпечити стабілізацію держфінансів і стабільне зростання економіки.

Читайте також:

Перед виступом Януковича біля палацу "Україна" прибрали всю рекламу

Опозиції заборонили мітингувати під час зверенння Януковича до народу

Опозиція не піде на виступ Януковича, бо до нього не докинути яйцем

Янукович запросив на свій виступ Верховну раду у повному складі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: