Через військові навчання "Сі Бриз" одеські повії подорожчали

Разом з моряками НАТО в Одесу підтяглися путани з Миколаївської, Харківської областей та одеських сіл. Але командири "Сі Бриз" виявилися підготовленими до неформального спілкування з країнами-учасницями.

Разом із військовими НАТО в Одесу з’їхались українські повії. Однак моряки виявилися готовими до цього: вони заздалегідь отримали інструкції, де позначено всі місця міста, куди їм ходити особливо не рекомендується.

На Митній площі Одеси – "стометрівці", як її називають у місті, робота починається ввечері. Дівчата в коротких спідницях чекають клієнтів. За годину "кохання" вони просять 100 доларів.

Знижки діють тільки для постійних клієнтів. Для іноземних моряків, які прибули до Одеси для участі в навчаннях "Сі Бриз-2010", такса збільшена майже вдвічі.

"У них у Нью-Йорку дешевше не знайдуть. І зарплати військовим хороші платять", - ділиться одна з путан.

В інструкції, виданій іноземним морякам ще до прибуття в Одесу, зафарбовані темним кольором всі злачні місця міста, куди їм ходити особливо не рекомендується. Але найбільше дівчат засмутила інша заборона - морякам велено не носити при собі більше 100 доларів.

Одеські міліціонери теж включилися в захист національних інтересів: щоб не бентежити що знаходяться на американському кораблі гостей, а також розквартированих по місту військових представників 12 країн, вони провели рейд. Тільки за одну ніч було затримано 14 жінок легкої поведінки, які працювали на Митній площі

Правоохоронці зазначили, що вік одеських повій коливається від 19 до 27 років.

Читайте також:

В Україні проходять військові навчання "Сі Бриз-2010"

На Миколаївщині стартував перший етап військових навчань "Сі Бриз"

До Одеси прибули кораблі, що беруть участь у "Сі Бриз"

ВідеоВійськові навчання Сі-Бриз в Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: