Через вступ до Євросоюзу Румунія закриє 5 КПП на кордоні з Україною

У зв'язку з процедурою приєднання до Шенгенської угоди 5 пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні припинять роботу з 11 березня.

З 11 березня Румунія вирішила призупинити роботу 5 пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні у зв'язку з процедурою приєднання до Шенгенської угоди.

Як повідомив представник прес-служби Чернівецької обласної державної адміністрації, до чиновників надійшов лист з МЗС України, у якому сказано, що відповідно до рішення уряду Румунії з 11 березня буде тимчасово припинено роботу місцевих пунктів пропуску "Дяківці", "Білий Колодязь", "Красноільськ", "Руська", "Шепіт".

Разом з тим, сказано в листі, Румунія погодилася з пропозицією української сторони провести в терміновому режимі спільну зустріч представників профільних міністерств і відомств двох держав з метою підготовки експертної оцінки стану готовності і визначення необхідності надання цим пунктам пропуску статусу міжнародних.

У відповідному листі МЗС обладміністрація запропонувала включити до складу такої групи фахівців із прикордонних питань із Чернівецької області, а також направила пропозиції відносно кількості місцевих пунктів пропуску через українсько-румунський державний кордон і зміни їх статусу з місцевого на міжнародний.

Як відомо, Україна, Молдова і Румунія мають намір домовитися про фінансування спільної операційної програми прикордонного співробітництва "Румунія-Україна-Молдова 2007-2013 роки".

Читайте також:

Довгострокові шенгенські візи прирівняли до посвідки на проживання

Янукович: через рік Україна матиме безвізовий режим з ЄС

Хорватія вдруге скасувала візовий режим з Україною

Українці з квітня зможуть подавати документи на польську візу через Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: