Через Євро-2012 школярам і студентам урізали навчальний рік

Крім того, зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись до 7 червня 2012 року, а вступна кампанія розпочнеться з 2 липня 2012 року.

2011-12 навчальний рік в Україні завершиться достроково. Уряд рекомендував центральним та місцевим органам влади завершити заняття в навчальних закладах до 25 травня 2012 року незалежно від їх типу та форм власності. Про це повідомила прес-служба Міносвіти.

Відповідне розпорядження Кабміну пов’язане з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Міністерству освіти і науки, молоді та спорту разом з Українським центром оцінювання якості освіти доручено до 7 червня 2012 року завершити проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Також Міносвіти необхідно передбачити при розробці проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України на 2012 рік початок вступної  кампанії з 2 липня 2012 року.

Але слід підкреслити, що перенесення строків у 2011/2012 році не стосується початку занять. Новий навчальний рік традиційно розпочнеться 1 вересня, зазначили у Міносвіти.

Читайте також:

В Україні сотні вузів об’єднають в університети

Табачник розповів, як він ощасливить студентів і вузи

У Міносвіти заперечили урізання української мови в молодших класах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: