Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через загибель немовляти в ліфті Сум затримано перших підозрюваних

Проте їм ще не вручили повідомлення про підозру

Двох підозрюваних затримано через загибель немовля у ліфті міста Сум непередодні, 2 січня. 

Про це повідомляє на своїй сторінці Facebookу прес-секретар прокуратури Сумської області Наталі Науменко.

"За результатом першочергових слідчих дій, проведених співробітниками поліції та Управління захисту економіки під процесуальним керівництвом прокуратури, в порядку ст. 208 КПК України затримано дві особи, злочинні дії чи бездіяльність яких призвели до загибелі немовляти. Затриманим вже готуються повідомлення про підозру", - зазначено в повідомленні.

Деталі обіцяють оприлюднити згодом, коли затриманим вручать повідомлення про підозру. 

Щойно, за результатом першочергових слідчих дій, проведених співробітниками поліції та Управління захисту економіки під...

Опубліковано Наталею Науменко Середа, 2 січня 2019 р.

Нагадаємо, за даними поліції дідусь із малюком поверталися з прогулянки. Вони доїхали до 9 поверху. Дідусь вийшов із кабіни і хотів витягти візочок, але ліфт раптом поїхав униз. Чоловік встиг вихопити маля з візочка, але ліфтові двері затисли хлопчику голову, а чоловікові руки. Першу допомогу намагалися надавати сусіди та медики, але дитина померла. "Що стало причиною раптового руху підйомника, чи були раніше з ним проблеми і коли востаннє його ремонтували – це стане відомо після обстеження місця трагедії і самого ліфта", - зазначив старший інспектор відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Сумській області Володимир Крупецьких. 

ВідеоУ Сумах ліфт смертельно травмував 2-місячне немовля

Це сталось у 9-поверхівці кілька годин тому. Попередньо відомо, що дідусь віз онука у дитячому візочку. І коли він виходив, підйомник несподівано почав рухатись униз і смертельно травмував двомісячне немовля. 

У Сумах ліфт смертельно травмував 2-місячне немовля

Залиште свій коментар

Вибір редакції