Через "закон Савченко" на свободу вийде тисяча вбивць - глава Пенітенціарної служби

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через "закон Савченко" на свободу вийде тисяча вбивць - глава Пенітенціарної служби

Reuters

Всього ж будуть амністовані близько 6 тисяч осіб.

Через так званий "закон Надії Савченко" найближчим часом на свободу достроково вийдуть майже 6 тисяч осіб, з яких тисяча - вбивці.

Про це в інтерв'ю агентству "Українські новини" повідомив глава Державної Пенітенціарної служби Володимир Палагнюк.

"Що стосується суті цього закону, мені, наприклад, як главі Пенітенціарної служби він не зовсім зрозумілий і незрозумілі мотиви його прийняття. Чому я так кажу? Тому що під дію цього закону потрапляє близько 50 тисяч засуджених і найближчим часом майже 6 тисяч осіб будуть звільнені за цим законом достроково. І я зараз Вам скажу таку цифру: з 6 000 засуджених кожен 6-й, який звільниться, - був засуджений за вбивство", - повідомив він.

Палагнюк при цьому висловив думку, що частина із звільнених за вбивство незабаром знову потраплять до в'язниці.

"І це, враховуючи ту не зовсім хорошу криміногенну ситуацію, яка є в державі зараз. Рівень злочинності, на жаль, великий. І ми зараз відповідно до цього закону відпускаємо більше 1 000 вбивць. Я так думаю, що цей закон дуже дорого обійдеться державі , тому що, чого гріха таїти, мінімум 60% звільнених незабаром повернуться назад до в'язниці. Але їх дії спричинять нові безневинні людські жертви, - підкреслив він. - За прогнозами, найближчим часом ми звільняємо 809 вбивць і майже 500 осіб, засуджених за нанесення тілесних ушкоджень, які призвели до смерті потерпілого, це практично ті ж вбивці... Ми випустимо майже 1 000 грабіжників, майже 200 ґвалтівників. Ось результати прийняття цього закону ".

В кінці грудня в Україні набув чинності так званий "закон Надії Савченко". Згідно з документом, укладеним зобов'язані перерахувати термін перебування в місцях позбавлення волі за формулою: один день в СІЗО як два дні в колонії.

Завдяки цьому закону з в'язниці був звільнений скандально відомий "суддя-колядник" Ігор Зварич.

Суддя-колядник Ігор Зварич вийшов на волю

Суддя-колядник Ігор Зварич вийшов на волю

Наступна публікація