Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через занадто м’який вирок суд вдруге розглядає справу жінки, яка заморила голодом сина

Жінка казала, що не знає, чому лишили дітей помирати.

Голосіївський районний суд міста Києва почав вдруге розглядати справу Владислави Трохимчук, яка 2016 року на 11 днів залишила в квартирі двох своїх дітей - однорічного сина, який від голоду помер, та дворічну доньку.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Так, суд провів підготовче засідання у справі. За його результатами суд призначив обвинувальний акт до розгляду та продовжив обвинуваченій запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наступне судове засідання заплановано на 17 лютого 2020 року.

СУД ВДРУГЕ ПОЧАВ РОЗГЛЯДАТИ СПРАВУ ГОРЕ-МАТЕРІ, ЯКА ЗАМОРИЛА ГОЛОДОМ 1-РІЧНОГО СИНА За участі Київської місцевої...

Опубліковано Прокуратура міста Києва Четвер, 13 лютого 2020 р.

Нагадаємо, малечу жінка зачинила у дальній кімнаті орендованої квартири. У підсумку хлопчик помер, дівчинку дивом вдалось урятувати. Вона кілька днів просиділа поруч із померлим братом. Через пів року Трохимчук говорила ТСН, що не знає, чому лишила дітей помирати. За три роки слідства жодного разу до суду не з'явився основний свідок обвинувачення – її співмешканець Антон Подчапко. Саме до нього пішла жити Владислава, коли лишила дітей удома. У пари є ще донька, молодша за померлого хлопчика. Вона нині у патронатній родині. Дівчинку ж, яка вибралася із квартири живою, за цей час удочерили. Жінку засудили на 8 років, втім прокуратура оскаржила це рішення.

Відео Вісім років в'язниці отримала жінка, яка заморила своїх дітей голодом

Жінку, яка на дев'ять днів зачинила у київській квартирі двох малюків, і син якої помер від голоду, засудили  на вісім років. Попри те, що прокурори просили для Владислави Трохимчук пожиттєвий термін.  

Вісім років в'язниці отримала жінка, яка заморила своїх дітей голодом

Залиште свій коментар

Вибір редакції