Через затори в Києві сотні людей на зупинках чекають транспорт годинами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фахівці кажуть, що причина не в ремонтах доріг, а в відсутності громадського транспорту.

Паралізована столиця. Попри карантин чи не щодня Київ грузне у заторах. Відсьогодні розвантажити місто мала би заборона влади на в'їзд вантажного транспорту.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Те, що сьогодні відбувалося, наприклад, на проспекті Перемоги, може описати всю ситуацію, яка відбувається в Києві протягом останніх двох, а то і трьох тижнів. Місцями автомобілі проспектом взагалі не рухаються – журналісти ТСН не змогли його здолати повністю навіть за півтори години.

На в'їзді в столицю на Бориспільському напрямку, за словами мера Києва, мала відбуватися ретельна перевірка вантажних автомобілів. Патрульні завертали водіїв на узбіччя і просили почекати, поки година пік не пройде. Патрульні розповіли, що такі обмеження не лише відсьогодні, а вони діяли як до карантину так і під час карантину.

"Мішаємо ми властям. Це неправильно. Зараз як всі поїдуть, то ще більший затор буде", – коментує один з водіїв.

Це столицю від заторів не врятувало. Особливо ця ситуація відбилася на зупинках громадського транспорту. У спальних районах збиралися десятки людей. Всі вони чекали громадський транспорт, який стояв у заторах, дехто сідав в попутний транспорт. 

Фахівці кажуть, що причина не в ремонтах доріг, а в відсутності громадського транспорту.

Відео Паралізована столиця: чому обмежений в'їзд вантажівок до Києва не врятує дороги від заторів

Попри карантин, чи не щодня Київ грузне у заторах. Розвантажити місто мала би заборона влади на в'їзд вантажного транспорту, утім, цього не сталося. Через що у карантинній столиці трафік набагато гірший, ніж у звичайні будні дні - дивіться у прямому включенні.  

Паралізована столиця: чому обмежений в'їзд вантажівок до Києва не врятує дороги від заторів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції