Через Затуліна Москва підіймає питання про "чорні списки" на в’їзд в Україну

Російське МЗС дорікає, що заборона пустити Затуліна до України ледве не зіпсувала свята у Севастополі.

Москва має намір підняти питання про неприпустимість існування "чорних списків" для в'їзду в Україну на майбутніх консультаціях з керівництвом українського МЗС.

Про це заявив заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін.

"Ми виступаємо за те, щоб зняти цю порочну практику, і, до речі, зустрічаємо розуміння з боку МЗС України", - сказав він.

За словами дипломата, в даний час обговорення цієї теми з українською стороною триває. "У середу ми зустрінемося з керівництвом МЗС України в Києві, і це питання, звичайно, буде порушено", - повідомив Карасін.

Коментуючи рішення української влади не допускати на територію країни депутата Держдуми РФ, директора Інституту країн СНД Костянтина Затуліна, заступник міністра сказав: "Звичайно, це було не дуже гарне рішення української влади. А точніше сказати, просто некрасиве".

Карасін нагадав, що Затулін хотів взяти участь у фестивалі "Велике російське слово", який проходить в ці дні в Севастополі.

"Фестиваль проходить просто чудово. Учасників привітав президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, це було сприйнято бурхливим скандуванням: "Росія, Росія", - Зазначив заступник голови МЗС РФ.

"Те, що сталося з Затуліним дуже сильно контрастувало по духу та атмосфері з тим, що зараз відбувається в Севастополі", - сказав Карасін.

Між тим свято, незважаючи на цей прикрий інцидент, не вдалося зіпсувати, зазначив він.

Нагадаємо, 6 червня Костянтин Затулін прилетів у Сімферополь, але не був допущений українськими прикордонниками на територію країни.

Після цього депутата госпіталізували у лікарню Сімферополя. За словами Затуліна, в нього сталася гіпертонічна криза. Проте зараз стан його здоровя нормалізувався.

У свою чергу, прес-секретар СБУ Марина Остапенко заявила, що Затуліну не дозволили вийти з літака в Сімферополі, оскільки досі діє заборона на його в'їзд в Україну за спробу дестабілізації ситуації під час святкування 1020-ї річниці Хрещення Київської Русі.

Читайте також:

Затулін звинуватив СБУ в погіршенні свого здоров’я

Затулін з літака госпіталізований у севастопольську лікарню

Депутата Затуліна знову не пустили в Україну

Затулін: мені заборонять в'їзд до України. І їй буде погано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: