Через жарт Луценка про маразм прокурорів суддя ледь не вигнав всіх із зали суду

21 вересня засідання Печерського суду у справі Луценка ледь не завершилося при порожній залі через заяву екс-міністра МВС про маразм прокурорів.

Заява екс-міністра Юрія Луценка про маразм прокурорів розлютила головуючого у його справі суддю Сергія Вовка, який ледь не припинив засідання.

Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко вважає, що справа його підзахисного затягнеться до наступного року. Він пояснив журналістам, що справа екс-міністра розглядається не в такому темпі, як справа Юлії Тимошенко.

Суд над Луценком перенесли на 27 вересня. 21 вересня мали бути допитані два свідки, однак тільки один з них з'явився на засідання.

"На сьогодні стан здоров'я Луценко не покращився. Але він цього не покаже нікому. Він буде триматися до останнього, але не скиглити про постійий біль", - заявила дружина екс-міністра.

Ірина Луценко також зазначила, що на судове засідання її чоловік прийшов "з температурою, це вже не той запал, який був раніше у Луценка, видно, що він хворий".

Свідок у справі екс-міністра внутрішніх справ і колишній підлеглий Луценка Олексій Прилипко розповів на суді, що саме заступник екс-міністра наказав взяти на роботу водієм Леоніда Приступлюка.

Також прокурор Зінченко запитав у свідка, чому Приступлюк був прийнятий на роботу в 47 років, якщо за законом вік прийнятих на роботу в міністерство не повинен перевищувати 45 років. Однак же Луценко заперечив проти такого питання - за його словами, прокурор перекручує норми закону.

У результаті Зінченко переформулював питання і запитав, скільки випадків було в практиці Прилипка, щоб на роботу в МВС брали людей 70-ти і 60-ти років.

"Ваша честь, я попрошу призначити експертизу. Представники прокуратури впадають в маразм", - обурився Луценко.

В результаті як учасники процесу, так і просто присутні в залі суду розсміялися, що розлютило суддю Вовка. Він попередив, що, якщо це повториться, він видалить людей із зали. А Прилипко у відповідь на питання прокурора заявив, що в міністерстві працює багато людей такого ж віку, як у Приступлюка.

Нагадаємо, 20 вересня дружина Луценко Ірина заявила про погіршення здоров'я чоловіка. За її словами, у ніч на вівторок екс-міністр пережив 3 приступи гострого болю. 1 вересня дружина Луценка Ірина повідомила, що екс-міністр потребує термінового лікування, оскільки у нього виявлено цироз печінки.

Читайте також:

Небо в клітинку: як живеться VIP-в'язням країни

Суд попросив керівництво СІЗО прислухатися до скарг Луценка

Луценко у суді обматюкав прокурора

ВідеоСправа Луценка затягнеться до наступного року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: