Через зливи у Києві сповзають будинки

Київ і далі зсувається. Небезпечних ділянок стає все більше, особливо після злив - схили правого берега сповзають і тягнуть за собою будинки.

Через зливи старі дренажні системи Києва не витримують навантаження і обвалюються. За даними київських геологів, лише 5% схилів міцно закріплені, решта рухаються донизу.

Негода у столиці першою вдарила по штольнях. Шалені потоки води не встигали пропускати навіть такі багаторівневі дренажні системи. Водовідводи почали ламатися наче соломинки. Вода пішла верхом і потягнула за собою схили.

Ще три-чотири зливи - і за схилом може посунутись обласна лікарня. Геологи жаліються, що засипати провалля піском – нічого не дасть. Однак натомість нічого розумнішого не пропонують, бо на протизсувні роботи немає грошей.

На вулиці Костьольній після злив завалився підпірний мур і частина дороги. Ділянку обгородили стрічкою і бетонними брилами, щоб машини не вскочили. Люди побоюються гіршого.

Такими темпами Костьольна може опинитись на Хрещатику, з нею і житлові будинки. Від небезпечної ділянки ЖЕК, мерія та района влада відхрещуються.

Без господаря стоїть і Нижньоюрківський схил. Два роки разом з землею повзуть приватні гаражі. З десяток автодомівок із статусу нерухомість перейшли в рухомий стан. І таких небезпечних ділянок у столиці біля вісімдесяти.

Лише 5% столичних схилів надійно укріплені, решта і далі зсуваються. Київська влада обіцяє підкинути грошей восени, коли депутати переглядатимуть бюджет.

Нагадаємо, у Шевченківському районі Києва через зсув ґрунту існує загроза відключення від газопостачання житлового будинку.

Читайте також:

Закарпаття знову підтопило

На Івано-Франківщині через зсув ґрунту пошкоджено газогін

Прикарпаття затопило сильніше, ніж у 2008-ому: є жертви

ВідеоКиїв і далі зсувається

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: