Через знищення пам'ятника Сталіну затримали ще двох націоналістів

Таким чином, на сьогодні у відділеннях міліції перебувають загалом дев'ять представників ВО "Тризуб" імені Бандери.

Правоохоронці затримали ще двох членів Всеукраїнської організації "Тризуб" імені Бандери - Олексія Зануду (м. Обухів, Київська область) та Віталія Вишнюка (Харків).

Про це повідомила представник Всеукраїнської організації "Жіноча Січ" Тетяна Тарасенко.

Таким чином, за інформацією Тарасенко, на сьогодні у відділеннях міліції перебувають загалом дев'ять представників ВО "Тризуб". Крім затриманих 17 січня, в Івано-Франківську під арештом перебувають Андрій Стемпіцький та Степан Бичек, у Запоріжжі – Роман Хмара, Пилип Таран, Василь Лабайчук, Євген Андрющенко, у Кіровограді – Максим Кушнір. За словами представника "Жіночої Січі", всі затриманні проходять у справі про пошкодження бюсту Сталіну 28 грудня, коли йому було відрізано голову.

Тарасенко також зазначила, що до "тризубівців" Хмари та Лабайчука, які перебувають у районних відділеннях Запоріжжя, досі не допускають адвокатів, які могли б надати юридичну допомогу. За словами представника "Жіночої Січі", на запорізьких адвокатів "чиниться тиск з боку так званих правоохоронних органів, аби захисники не брали на себе ведення справи "Тризубу".

"Відомо, що хлопці перебувають у важких умовах ув’язнення - голодні та в чужому легкому одязі, який їм надала міліція. Їхні речі, одяг конфісковані повністю", - зазначила Тарасенко.

Нагадаємо, 28 грудня 2010 року невідомі зловмисники пошкодили бюст Сталіна, відрізавши йому голову. Пізніше, в новорічну ніч, відбувся вибух на території Запорізького обкому КПУ, унаслідок чого пам'ятник Сталіну було повністю зруйновано.

Читайте також:

Підозрюваних у підриві Сталіна не виявили

У прокуратури є відео пошкодження пам`ятника Сталіну тризубівцями

Комуністи пообіцяли пам'ятник Сталіну в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: