Через зустріч трьох президентів Чернігівщина лишилася без доріг

Щоб здивувати Януковича, Мєдвєдєва та Лукашенка, які зустрінуться під Чорнобилем, наказали реконструювати шлях Чернігів-Славутич-Чорнобиль, а мешканці Чернігівщини через це лишилися без доріг.

Не лише кияни зазвичай відчувають незручності під час приїзду "високих" гостей. Дійшла черга до селян Чернігівщини.

Зустріч трьох президентів - України, Росії та Білорусі з нагоди 25-тих роковин трагедії на ЧАЕС залишила їх без доріг.

Уряд наказав реконструювати шлях Чернігів-Славутич-Чорнобиль. 73-ри кілометри мають зробити за місяць. А поки одну рівну дорогу роблять, інші, якими їздять вантажівки, повністю розбили.

Селяни скаржаться, що ще два тижні тому на дорогах лежав асфальт, а зараз дороги майже зруйновані. Село лишилося майже на краю цивілізації. Не можна вчасно доставити людину до лікарні, хліб привозять черствий, тому що такими дорогами не можливо їздити.

За три дні роботи будівельників дорога на село, яку колись прокладали всім колгоспом, розбилася вщент. 6 підрядних організацій пустили вантажівки через центр Кархівки, навпростець, щоб встигнути з ремонтом іншої траси - на Славутич та Чорнобиль.

Поки селяни мізкують, що робити з болотом, будівельники квапляться здати план. Дорога на Славутич - просто мрія автомобіліста. Її мусять здати до 16-го квітня, а взялися за неї тільки 21-го березня.

Чиновники пояснюють, що будівельники поспішають так, тому що траса не для простих смертних, а для почесних гостей, які поїдуть у Славутич та Чорнобиль на 25-ті роковини аварії.

"Буде дуже багато приїздити іноземних людей, спеціалістів, там Європейський Союз, очікується приїзд президентів. Щоб себе показати з такої непоганої сторони", - наголосив Григорій Решетник, перший заступник керівника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

За його словами, якби не поспіх, такого б з сільськими дорогами не сталося. Він також додав, що не знає, хто тепер робитиме нове покриття у селі.

Нагадаємо, 26 квітня в рамках заходів, присвячених 25-й річниці Чорнобильської катастрофи, може відбутися зустріч президентів України Віктора Януковича, Росії Дмитра Мєдвєдєва і Білорусі Олександра Лукашенка.

Читайте також:

Дорогий бензин змусив киян проміняти власні авто на таксі

Українські дороги коштують найменше у Європі

Янукович знайде 800 мільйонів євро на Чорнобиль

ВідеоПолігон замість доріг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: