Черги за красою: в українських пластичних хірургів почався "найгарячіший" час у році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українці масово виправляють вади свого зовнішнього вигляду.

За статистикою, восени та взимку українські пацієнти роблять найбільше пластичних операцій. Про те, чи загоюються швидше рани і чи змінюється ціна на процедури залежно від пори року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тетяну прооперували тиждень тому. Дівчина все життя соромилася великого вуха : "Все життя ходила з розпущеним волоссям. Ні зачіску зробити, нічого". Довго вагалася, але прийшла до клініки восени. "Тому що можна шапочку вдягнути, і плюс улітку відпочити морально налаштувалися", - пояснила вона.

Відео Попит на пластичні операції: що найчастіше покращують собі українські жінки

За статистикою, восени та взимку українські пацієнти роблять найбільше пластичних операцій на рік. Чому саме в цей час? Журналістка ТСН поспілкувалася зі столичними лікарями, щоб дізнатися, чи загоюються швидше рани, і чи змінюється ціна на процедури залежно від пори року.  

Попит на пластичні операції: що найчастіше покращують собі українські жінки

Пік пластичних операцій в Україні припадає на кінець осені-початок зими. Щоб зробити процедуру, пацієнти готові місяцями чекати в черзі. Дехто навіть звертається до астрологів, які теж радять приходити саме в цей період року. Чому саме осінь і зима – хірурги лише здогадуються. "Всі вже відпочили після моря, всі відпустки відгуляли, тому є час  щось зробити з собою", - припускають вони.

Фотогалерея Бразильський Кен показав усім, як він виглядав до своїх 58 пластичних операцій (12 фото)

Рани в холодний період року загоюються так само, як і в теплий, і реабілітація триває ідентично. Лише з комфортних міркувань радять великі оперативні втручання, як ліпосакція, абдомінопластика і мамопластика, робити, коли не спекотно: "Вдягається після операції компресійна білизна. Вона дещо заспекотна для літнього періода". Що стосується операцій на обличчі – для цього літо з весною навіть більше підходять.

Одразу після консультації робити операції медики не беруться. "Потрібна і психологічна підготовка, потрібно здати аналізи. Це займає час, і мені такі пацієнти не дуже подобаються, які кажуть: я хочу завтра зробити операцію", - пояснює хірург. Деякі клієнти почали вмовляти прооперувати їх на свята. "От буквально зараз спілкувався з пацієнткою, яка дуже-дуже хоче 8 січня, у неї концерти", - розповів він.

Найпопулярніші серед українців операції – збільшення грудей (від 150 тисяч гривень), підтяжка живота (близько 90 тисяч гривень), ліпосакція (близько 12 тисяч за зону) та ринопластика (близько 100 тисяч).  Ціни не падають навіть у сезон затишшя, який наступає для хірургів у серпні, а все тому, що у цей період відсутність українських пацієнтів виправляють іноземці – приїздять із Дубаю, Катару, бо там у цей час набагато спекотніше. Однак попри черги до пластичних хірургів, які щороку більшають, українці, як видно з коментарів у соцмережах, все більше цінують справжню красу. Та й грошей на штучну вистачає не всім.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції