Черговий допит Турчинова в СБУ завершився безрезультатно

Колишній урядовець розповів, що співробітники СБУ задавали йому ті самі питання, що й на минулих допитах.

Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов на допиті у Службі безпеки України пробув менш ніж годину.

Турчинов після допиту поспілкувався з журналістами. "Були ті самі питання. І була зустріч з працівником митниці, яку також назвали очною ставкою. Єдиний результат - це митник упізнав у мені колишнього першого віце-прем'єр-міністра. А я, до речі, не приховував цього від слідства", - розповів політик після допиту.

"У мене немає пояснень щодо наслідків роботи слідства. Я говорив вже і повторюю зараз: питання RosUkrEnergo – це питання корупції чинної влади", - додав Турчинов.

Нагадаємо, 28 вересня Турчинов учетверте прибув на допит до Служби безпеки. Перед тим як зайти до будівлі СБУ, він поскаржився, що цього дня має відбутися конференція київського обласного осередку партії "Батьківщина", але він не може бути присутнім на ній через допит.

Як відомо, колишній урядовець дає свідчення у справі присвоєння "Нафтогазом" 11 мільярдів кубометрів транзитного газу вартістю 33,9 мільярда гривень, який належав компанії RosUkrEnergo.

У цій справі СБУ вже затримала колишнього голову Державної митної служби Анатолія Макаренка і колишнього першого заступника голови "Нафтогазу" Ігоря Діденка. Вони вже кілька місяців перебувають у СІЗО.

Турчинов стверджує, що СБУ викликає його на допити, щоб завадити підготовці партії "Батьківщина" до місцевих виборів.

"Я не розумію, які мотиви мене викликати на допити, крім одного мотиву - блокувати можливість працювати в нас у штабі опозиції з підготовки до проведення виборів, які діюча влада намагається максимально сфальсифікувати", - сказав Турчинов.

Читайте також:

СБУ не дає Турчинову користуватися комп'ютером і телефоном

Ще одному соратнику Тимошенко загрожує кримінальна справа

СБУ влаштувала Турчинову очну ставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: