Черкащани мало не вибрали Львову депутатів

На виборчій  дільниці в Черкасах були виявлені бюлетені, де зазначалося "Вибори депутатів Львівської обласної ради".

У Черкасах на виборчій дільниці №113 були виявлені бюлетені, де зазначалося "Вибори депутатів Львівської обласної ради".

Про це заявила голова дільничної виборчої комісії №113 міста Черкаси Світлана Крилова.

"Сьогодні в 11:00 нами було виявлено серед проштампованих і скріплених бюлетенів сім бланків голосування, на яких написано "Вибори депутатів Львівської обласної ради". На нашу думку, вони були вкладені в пачки бюлетенів заздалегідь. Через колосальне навантаження під час штампування ми просто не помітили ці бланки. Завдяки спостережливим виборцям і членам УВК, ці бюлетені були швидко видалені. Також на нашій ділянці був виявлений близько десятка бюлетенів, які були позначені червоними позначками, а також навмисно заплямовані", - заявила Крилова.

За її словами, деякі виборці намагалися винести бюлетені з дільниці. Діяли ці люди навмисно, відразу декількох виборців затримували на виході з місць голосування і члени комісії, і спостерігачі, і правоохоронці.

"Деякі виборці намагалися заховати бюлетені в кишені, під одяг. Окремих осіб нам доводилося прямо за рукав утримувати. Деякі заявляють, що через спеку вони хочуть проголосувати на вулиці. Були випадки, коли ці персони кидають бюлетені на підлогу і не хочуть по них голосувати, або ж роблять вигляд, що забувають на столиках бюлетені, які вже являються зіпсованими".

Як повідомлялося, за попередніми даними екзит-полів, в Черкаській області перемагає Партія регіонів, отримавши 27,2%, Батьківщина отримала 20,8%, Фронт Змін 5,6%,  Народна партія 0 5,6%, КПУ - 3,8%, Партія вільних демократів - 3,6%, Громадська позиція - 3,2%, СПУ -3,2%, Союз Чорнобиль Україна - 2,7%, Свобода 2,5, ЄЦ - 1,1%. Жодну партію не підтримали 1,1%.

Читайте також:

Комітет виборців: підстав для скасування результатів виборів немає

Перші результати виборів будуть відомі вже зранку

На місцеві вибори прийшли менше третини виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: