Черкаська міськрада відмовилася підтримати підприємців

Черкаська міська рада відмовилась внести до порядку денного першої сесії проект звернення до глави держави з вимогою ветувати Податковий кодекс.

Черкаська міська рада відмовилась розглянути проект звернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою ветувати Податковий кодекс.

На засіданні міськради депутати від ВО "Батьківщина" запропонували внести до порядку денного першої сесії проект відповідного звернення до глави держави, але цю пропозицію підтримали лише 23 депутати (при необхідних 31). "За" голосували фракції "Батьківщини", КПУ, "Фронту Змін" та частково "Удар".

Як повідомлялось, у Черкасах підприємці провели акцію протесту проти підписання Президентом України Податкового кодексу.

Акція закінчилася передачею укладеної підприємцями резолюції голові Черкаської облдержадміністрації Сергію Тулубу з проханням передати її Президенту. Підприємці попросили губернатора передати Януковичу їхні вимоги. Вони вимагають ветувати Податковий кодекс і висловили недовіру уряду і прем'єр-міністру Миколі Азарову. Крім того, підприємці вимагають розробити новий кодекс, і до розробки його нової редакції залучити громадські організації підприємців та провести всенародне обговорення.

Як повідомлялось, на Майдані Незалежності в Києві відбулася сутичка між міліцією та підприємцями, які протестують проти ухвалення Податкового кодексу. Сутичка через перекриття руху на Хрещатику переросла в бійку.

Напередодні Окружний адмінсуд Києва заборонив проведення мітингів у центрі Києва з 22 по 26 листопада. Таким чином, заборону було накладено й на масові акції протесту підприємців проти нового Податкового кодексу.

Читайте також:

Підприємці не дали Януковичу часу на роздуми: президента геть!

Влада пішла назустріч протестуючим підприємцям: список поступок

В Адміністрації Януковича розказали підприємцям, що кодексу ще не бачили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: