Черкаський губернатор тягне священиків до списку Партії регіонів

Тулуб наполягає на включенні священників у виборчий список регіоналів. Митрополит Софроній відмовився від пропозиції ПР.

Незважаючи на відмову митрополита Черкаського і Канівського (УПЦ МП) Софронія входити до п'ятірки Партії регіонів до обласної ради, губернатор і голова обласної організації ПР Сергій Тулуб не відмовляється від наміру включити до партійного списку священників. Про це він повідомив під час прес-конференції.

"Я з владикою Софронієм розмовляв... Він має негативний досвід своєї участі в деяких попередніх виборчих кампанія... Те що він сказав (владика Софроній наголосив, що не має наміру йти в політику), то це його право як людини, – сказав Сергій Тулуб. – Але ми зараз працюємо над проектом списку, у нас є час... І ми точно будемо сьогодні звертатися до священнослужителів, які хотіли б разом з нами розбудовувати нову Черкащину. Ми б дуже хотіли, щоб сьогодні з нами разом в команді були ті, хто несе духовність в наше суспільство".

Як повідомив владика Софроній, чиє ім'я також фігурує у вищезгаданому списку, він навряд чи може входити у яку-небудь п'ятірку, бо на це, по-перше, треба дозвіл патріарха, по-друге, у владики багато церковної роботи, а, по-третє, у політику не дозволяє йти здоров'я. Більш того, за словами владики Софронія, ніхто конкретно з ним не говорив про включення його до виборчого списку кандидатів у депутати облради.

Читайте також:

Ще один губернатор очолив регіоналів

"Регіони" запросили міжнародних спостерігачів на місцеві вибори

"Регіонали" переманили до себе соціаліста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: