Чернігівщина й Запоріжжя в День перемоги вивісять радянські прапори

У відповідь на таке рішення чернігівська обласна організація ВО "Свобода" звернулася до правоохоронних органів.

У Чернігівській області райрада міста Прилуки прийняла рішення вивісити червоні прапори на будівлях офіційних установ під час святкування Дня перемоги 9 травня. Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнського об’єднання "Свобода".

Ініціатором рішення виступила фракція комуністів у Прилуцькій районній раді. У відповідь на рішення районної ради Прилук чернігівська обласна організація ВО "Свобода" до правоохоронних органів з вимогою дати оцінку діям Прилуцької районної ради.

У "Свободі" вважають, що таким чином Прилуцька райрада порушила закон про державні свята України.

"Чернігівська обласна організація ВО "Свобода" наголошує: українці у Другій Світовій війні боролися проти загарбників не за комуністичну ідеологію, а за рідну землю. Натомість, саме під червоними прапорами війська НКВС винищували мільйони українців голодоморами, репресіями, вивозили в ГУЛАГи, тримали в "колгоспному рабстві", - заявили в "Свободі".

Зазначимо, прапори Радянського союзу 9 травня в день Перемоги і 14 жовтня (день звільнення Запоріжжя) має намір вивісити Запорізька міська рада. Червоний прапор із зображенням серпа і молота вивішуватимуть поряд з державним прапором України.

Читайте також:

 Мер Запоріжжя впав з мотоцикла та зламав собі ребра

Львів вимагає заборонити комуністичну ідеологію

Ужгород відмовився вшановувати Бандеру

В Києві поставлять пам’ятник Мазепі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: