Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чернігівські прикордонники затримали небезпечного злочинця, розшукуваного Інтерполом

Правоохоронці Німеччини розшукували чоловіка за озброєний напад ще від 2007 року.

Вчора вночі, 24 жовтня, прикордонники Чернігівського загону затримали білоруса, якого розшукували у Німеччині як небезпечного злочинця.

Про це повідомили у прес-центрі Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що громадянина Білорусі, який був у міжнародному розшуку, затримали учора прикордонники Чернігівського загону у пункті пропуску "Нові Яриловичі".

"В Україну білорус прямував учора вночі. Під час заходів прикордонного контролю на нього спрацювала база даних Інтерполу", - йдеться у повідомленні.

Прикордонники наголосили, що його розшукували як особливо небезпечного злочинця за озброєний напад ще від 2007 року правоохоронці Німеччини.

Про це затримання поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м.Київ. Громадянина було передано співробітникам Національної поліції у Чернігівській області.

Нагадаємо, 23 жовтня, у Львівській області було затримано кілька груп незаконних мігрантів у кількості 12 осіб, в рамках протидії нелегальній міграції. Зазначається, що порушників зупинили під час подолання ними загороджувального паркану, за 10 метрів від кордону.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції