Чернігівського маніяка, який вбив трьох людей лопатою, визнали неосудним

Перукаря Олександра Сєрова, який жорстоко убив трьох перехожих в Чернігові, замість в'язниці відправлять на примусове лікування.

Олександра Сєрова, який навесні убив трьох перехожих лопатою і отримав прізвисько чернігівський маніяк, визнали неосудним і направили на примусове лікування у психіатричний заклад із суворим наглядом.

"За законом ми не можемо ухвалити іншого рішення. Є науково обґрунтоване дослідження, він місяць перебував у нас на експертизі. Вони дали однозначний висновок: людина хвора, вона не розуміла, що коїла", - пояснив заступник прокурора Чернігівської області Олександр Ясь.

Нагадаємо, серія жорстоких вбивств у Чернігові сталася у квітні цього року. У різних частинах міста знайшли трьох людей із численними ранами голови та шиї.

Наступного дня слідство вийшло на перукаря Олександра Сєргова, якому ще за кілька місяців до інциденту медики поставили діагноз шизофренія, він перебував на обліку у психдиспансері.

Суд над звинуваченим у скоєнні трьох жорстоких убивств тривав близько тижня. Затриманий не заперечував своєї провини і зазначив, що вбивати людей його закликав внутрішній голос.

Керуючись результатами судово-медичної експертизи, постановили, що Сєргов не усвідомлював своїх вчинків, адже на момент злочину виявив ознаки хронічного психічного захворювання у формі шизофренічної параної. Його мусять терміново направити на примусове лікування. Тільки родичі загиблих вимагають апеляції, принаймні у частині відшкодування їм матеріальної шкоди.

Читайте також:

Чернігівський маніяк приїхав до столиці

"Чернігівський маніяк" почав вбивати людей після зґвалтування

На Чернігівщині затримали маніяка, який лопатою забив три людини

У Чернігові псих з лопатою вбиває людей: три жертви за одну ніч

ВідеоВбивця неосудний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: