Чернівецька область перетнула позначку у понад 5 тисяч інфікованих коронавірусом

Чернівецька область перетнула позначку у понад 5 тисяч інфікованих коронавірусом

Фото: Associated Press

Одужали 4 липня 39 буковинців.

У Чернівецькій області кількість інфікованих коронавірусом осіб від першого встановленого випадку сягнула - 5002 пацієнтів.

Про це повідомив очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

За його інформацією, 4 липня лабораторний центр підтвердив ще 30 нових випадків зараження COVID-19. Загалом медики опрацювали 282 зразки на коронавірус.

"Від вірусу сьогодні одужали 39 осіб. Кількість хворих на коронавірус у Чернівецькій області перетнула позначку у 5 тисяч. Число інфікованих осіб від першого встановленого випадку – 5002. Бережіть себе та близьких", - написав посадовець.

Нагадаємо, вранці 4 липня МОЗ повідомило, що за минулу добу в Україні виявили 914 нових випадків коронавірусу, 15 пацієнтів померли.

Водночас, одужали від коронавірусу 597 українців, що є рекордом від початку пандемії. Найбільше одужалих зафіксували у Київській області - 100; Рівненській області - 87; Чернівецькій області - 72; Житомирській області - 53; Києві - 36. 

Станом на 4 липня до послаблення карантину поки не готові: місто Київ, Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська та Чернігівська області. 

Статистика коронавірусу: в Україні 914 нових випадків інфікування

Статистика коронавірусу: в Україні 914 нових випадків інфікування

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація