Черномирдін: економічна криза об’єднає Україну й Росію

Колишній посол вважає, що у важкі часи кризи українці й росіяни повинні "узятися за руки і триматися".

Колишній російський посол в Україні Віктор Черномирдін стверджує, що Україні важко буде подолати наслідки кризи без допомоги Росії.

На конференції "Україна: виклики і можливості", торкаючись економічної проблематики, відзначив: "Ми говоримо: дістане Україна дна (кризи – ред.), чи ні. В України, думаю, ноги занадто короткі, щоб до дна дістати. Немає дна ще".

"Україна по-своєму переживає економічну кризу, і росіянам складно радити щось Україні, оскільки ми знаємо, як в Україні на це реагують. Все сприймається хворобливо. Але ми хочемо, щоб у такий час криза нас об'єднала. Легко буде жити, якщо ми вирішуватимемо разом ці проблеми", - сказав Черномирдін. "Нам треба узятися за руки і триматися", - вважає колишній посол в Україні.

"Головним партнером для України по виходу з кризи має бути Україна. Перш за все, сама Україна повинна визначитися", - підкреслив Черномирдін.

Він порадив українській стороні "не кидатись з одного боку в інший". "А Росія, у свою чергу завжди була, є і буде головним партнером України. При нашій надпотужній інтеграції ми повинні отримувати користь, а не вставляти один одному палиці в колеса", - наголосив Черномирдін.

Читайте також:

Росія скаржиться, що Ющенко заважає ЧФ РФ працювати

Грузія попередила, що Росія спробує підірвати Україну зсередини

Бжезинський: якщо Україна не вистоїть, Росія перетвориться на імперію

The Observer: Росія готується до вторгнення у Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: