Черномирдін оцінив стосунки "на трієчку"

Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін оцінює російсько-українські відносини на "тверду трієчку" за п’ятибальною шкалою.

Віктор Черномирдін
УНІАН
Віктор Черномирдін не надто задоволений стосунками з Україною.
Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін оцінює російсько-українські відносини на "тверду трієчку" за п’ятибальною шкалою.

”Тут теж має бути адекватна оцінка: як розгорнути ці відносини, якщо українська сторона перманентно перебуває у виборах? Але я абсолютно впевнений, все стане на свої місця", - заявив Черномирдін в інтерв'ю журналові "Профіль", яке оприлюднять у суботу.

Він також вважає недостатньою присутність російського бізнесу в Україні. "Він (цей рівень) досить низький. Ми знаходимося десь на сьомому місці серед усіх інвесторів в українську економіку. Це абсолютно нас не красить і мене дивує", - зауважив Черномирдін.

”Чому наші інвестори так слабко, мляво поводяться щодо України? Тому що тут деколи натикаються на великі проблеми, які по суті справи нерозв'язні, коли не знаєш, із ким вирішувати ці проблеми. Є й інші причини. В Україні, наприклад, теж не дуже хочуть присутності російського бізнесу. Я не керуюся якимись припущеннями: ми це бачимо, читаємо в пресі. Тут хочуть до інвестицій приліпити особу. Який це має стосунок до економіки?" – каже посол.

Він констатував, що чим більше інвестицій, тим краще розвивається держава й розв'язуються проблеми в країні. "Всі світові держави працюють на те, аби зробитися привабливими, а тут (в Україні) все навпаки. Така ситуація багато що ускладнює. Тому треба розуміти, що за політичної нестабільності інвестор поводиться дуже обережно. І чекати, щоби пішов широкий потік, немає сенсу. Цього ніколи не буде в нестабільній ситуації", - сказав Черномирдін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: