Черномирдін поважає Ющенка за те, що той малює

На прощання російський екс-посол висловив свою думку про керівників української держави.

Екс-посол Росії в Україні Віктор Черномирдін заявив, що по-людськи завжди поважав і поважає президента Віктора Ющенка, а прем`єрові Юлії Тимошенко порадив носити дві пари штанів.

"Я як людину його (Ющенка) поважаю. Він романтик. Він малює. І це хороша якість. Я не малюю, а якщо намалюю, нікому мало не здасться", - сказав Черномирдін у п`ятницю на прощальній зустрічі з українськими журналістами в Києві.

Також дипломат висловив свою думку про прем'єра Юлію Тимошенко: "Що стосується Тимошенко, я сказав, а сьогодні можу тільки додати: їй двоє штанів треба носити, щоб не продувало... Я її бачу такою, як я сказав. Так не можна вчиняти. Особисте - це має бути на другому плані. Не можна це вип`ячувати, не можна. Така природа політика".

Нагадаємо, на прощальній зустрічі з українськими журналістами Черномирдін також повідомив, що Росія вже визначилася зі своїм наступним послом в Україні.

Він не назвав його імені, але запевнив, що це не буде заступник голови МЗС РФ Григорій Карасін.

Крім того, Черномирдін вже висловлював свою відверту думку про українських політиків.

Зокрема, про Юлію Тимошенко він сказав: "Вона, перш за все, особистість, яка може добиватися того, чого вона хоче. Цілеспрямована, напориста, харизматична. Їй би штани... А декому в Україні замість штанів спідниці надіти".

Читайте також:

Наступник Черномирдіна буде "нормальний, чорнявий" і не Затулін

Черномирдін: Тимошенко повинна носити штани

Черномирдін: в Україні людям забороняють говорити російською

Ющенко дав Черномирдіну орден

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: