Черномирдін: у Брюсселі глухий із сліпим сіли й підписали папери

Посол Росії Віктор Черномирдін критично оцінює декларацію України та Європейського Союзу про модернізацію української ГТС.

Надзвичайний та повноважний посол РФ зазначив, що газотранспортна система будувалася для єдиної держави.

"Зараз ми опинилися в різних країнах, але система залишилася одна, і її просто так ділити не можна", - вважає посол.

"Ми не дуже розуміємо, що підписали. Якщо ви хочете моєї думки, у мене таке враження, що як ніби глухий зі сліпим сіли й підписали папери, абсолютно не розуміючи, про що підписали", - сказав Черномирдін, додавши, що "спочатку треба розібратися".

"Для нас винятків робити не треба. Нас нікуди не треба запрошувати. Це система, яка повинна працювати стабільно й надійно, а те що тут вигадують фокуси різні, ми цього не розуміємо", - заявив Черномирдін на слова Тимошенко щодо участі Росії у модернізації української ГТС.

Нагадаємо, 23 березня на конференції в Брюсселі Україна підписала з Євросоюзом спільну декларацію про модернізацію газотранспортної системи.

У відповідь російська делегація залишила інвестиційну конференцію, заявивши, що Росію, по суті, виключили з обговорення цього важливого питання.

26 березня в Японії Тимошенко запевнила, що Росія візьме участь у модернізації та реконструкції української газотранспортної системи.

Офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко 26 березня заявив, що декларація про модернізацію української ГТС є недружнім кроком по відношенню до Росії з боку України та ЄС.

Читайте також:

Тимошенко заспокоїла: Росія прикладеться до української труби

Росія збирається покарати Україну і Європу

Українське МЗС вважає реакцію Росії щодо ГТС емоційною

Янукович хоче догодити у газовому питанні і Європі, і Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: