Черномирдін: українця від росіянина по пиці не відрізниш

Екс-посол Росії в Україні Віктор Черномирдін сказав, що українців та росіян по "пиці" не відрізнити і не розуміє, що в цьому образливого.

Українця від росіянина по пиці не відрізниш: у нас одні і ті ж свята, одна і та ж віра, ми одні пісні співаємо, ми однаково випиваємо.

Так колишній посол Росії в Україні, радник президента РФ Віктор Черномирдін прокоментував "Известиям в Украине" заяву нинішнього глави російського посольства в Києва Михайла Зурабова про те, що українці та росіяни єдиний народ.

"Нас дуже багато що об'єднує. Нас, росіян і українців. У нас одні і ті ж свята, одна і та ж віра, ми одні пісні співаємо, ми однаково випиваємо - де більше, де менше. Українця від росіянина по пиці не відрізниш", - сказав екс-посол.

Крім того, він нагадав, що його дружина була українкою. Однак при цьому додав, що довго про це не знав.

"Знав, що теща українською говорить, і все. У Кучми дружина з Уралу, а у моєї Валентини коріння тут. Я пропонував Кучмі дружинами помінятися. Хохлів сюди, а росіянку віддавай. Він щось не погодився", - сказав Черномирдін.

Він також зреагував на заяву віце-спікера Верховної Ради Миколи Томенка, який назвав слова Зурабова зневажливими щодо українців.

"Я не знаю, що мав на увазі Зурабов, але важливо, щоб народи дружили, любили, будували нормальне життя. Ображатися на те, що посол сказав би, варто. Нічого тут образливого немає. Якщо людина хоче чогось причепитися, він і до стовпа причепиться. Я не бачу тут нічого принизливого чи образливого. Давно сказано: почухай росіянина - до українця доскребешся ", - зазначив екс-посол.

Як повідомлялося, в інтерв'ю газеті "Известия в Украине" Зурабов висловив переконання, що українці і росіяни є не "просто братніми народами, а ми єдиний народ, зі своїми нюансами, зі своїми особливостями, але єдиний народ".

Пізніше Українська народна партія (УНП) вимагала від президента Віктора Януковича офіційно повідомити керівництво Російської Федерації про небажаність подальшого перебування в Україні посла РФ Михайла Зурабова.

 

Читайте також:

Націоналісти вимагають від Януковича оголосити посла РФ персоною нон грата

Посол РФ знову назвав росіян і українців єдиним народом

Посол РФ: Росія не шантажує Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: