Черновецький брав для Києва кредити під 40% річних

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов пообіцяв встановити режим твердої економії бюджетних коштів.

Бюджет Києва на 2010 рік виконано не буде. У столиці існує проблема з виплатою боргів, оскільки київська влада під керівництвом Леоніда Черновецького позичала гроші під 40% річних. Про це на брифінгу розповів перший заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Попов.

"До кінця року, на жаль, бюджет виконаний не буде. 1 млрд (гривень) уже недоотриманий. Можливо, й ще мільярд не одержимо", - сказав Попов.

Попов висловив стурбованість щодо низки проблем Києва. Зокрема, він виділив проблемний кредит столиці (назви банку Попов не уточнив).

"Ми вчора вели переговори з одним банком, не буду називати його. Суть переговорів у чому: ми маємо 750 млн гривень позики під 40% річних, платити їх не можемо. Ми вели переговори на предмет того, щоб привести хоча б до ринкової ситуації вартість цієї позики. Я вважаю, що це неправильний момент і таких питань - незрозумілих навіть за логікою - дуже багато", - сказав Попов.

Перший заступник мера зазначив, що виходячи з наявності ряду подібних проблем, своїм першочерговим завданням він визначив приведення всіх питань до прозорого механізму, а також установити режим твердої економії бюджетних коштів.

Нагадаємо, у квітні 2009 року "Альфа-банк", який входить до групи найбільших, видав Київській міськадміністрації кредит на 750 млн гривень. Крім того, банк "Хрещатик", який входить до групи великих, видав Київській міськадміністрації кредит на 150 млн гривень.

Залучені кошти були перераховані енергопостачальній компанії "Київенерго" у рахунок відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію.

Читайте також:

Київ купить підлеглим Черновецького базу відпочинку за 2 млн євро

Київ не може розрахуватися із зовнішніми боргами

Київрада прийняла бюджет з дефіцитом у 66,5 млн гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: