Черновецький пише книгу про Ющенка й Тимошенко

Мер столиці приступив до роботи над своєю четвертою книгою. Героями нового творіння Черновецького стануть українські політики.

Мер Києва Леонід Черновецький пише нову книгу, героями якої стануть українські політики. Про це газеті "Сегодня" розповіла одна з помічниць градоначальника.

"Вона (книга, - ред.) буде про політику. У ній будуть епізоди, присвячені таким персонажам сучасної політики, як Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко. Поки мер надиктовує деякі глави", - сказала помічниця мера.

Нагадаємо, Черновецький вже написав три книги. У 2008 році, в період київської виборчої кампанії, градоначальник випустив книгу "Сповідь мера". Книга складається з трьох частин - "Мої університети", "Мій шлях у політиці" і "Мер Києва", в яких чиновник розповідає про різні факти зі своєї біографії. Крім того, в книзі містяться фотографії автора, починаючи з дитячого віку, знімки з родичами, членами родини, а також фотографії під час роботи мером.

Наприкінці березня 2009 року Черновецький презентував книгу "Як стати мільйонером?" і планував заробити на ній "дуже багато грошей", оскільки один екземпляр коштуватиме недешево, тому що не "можна дешево роздавати поради". Мер обіцяв, що книга поширюватиметься не лише в Україні, але й у світі.

Через півроку київський градоначальник написав третю книгу, яка узагальнила досвід 15-річної роботи в бізнесі і містить рекомендації для тих, хто також хоче стати успішним. Крім того, в ній мер описав історію свого життя, розповів про стосунки в сім'ї і про свої переживання.

Читайте також:

Довгому пророкують посаду мера Києва

Черновецький в молодості працював таксистом і писав дисертацію про боротьбу з корупцією

Через пробки в Києві Черновецький пересів на вертоліт

Азаров наказав мерам не бути схожими на Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: